خرید ورودی گوگل و بازدید برای سئو سایت: راز مخفی که همه می دانند !

با عرض سلام خدمت تمامی عزیزانی که مطالب ما رو همیشه دنبال می کنند. در این نوشته میخوام در مورد خرید ورودی گوگل برای سایت و خرید بازدید برای سایت مطالبی رو مطرح بکنم. چون شرح این موضوع به مقدار زیادی پیچیده و مفصل هست، بایستی این نوشته رو به صورت مو به مو و کامل بخونین تا متوجه داستان بشین.

داستان از کجا شروع شد؟

خب همون طوری که بارها توی مقالات سون بک لینک گفتم، هدف ما فقط این که بک لینک بفروشیم نیست؛ بلکه خودمون داریم با همین بک لینک ها برای چند سایت خیلی قدرتمند سئو رو انجام میدیم. پدیده ای که اخیرا خیلی خیلی خیلی توی سئو مد شده، همین بحث خرید ورودی گوگل و خرید بازدید برای سایته. ما به صورت یک دفعه متوجه شدیم که سایت های مختلف که از این روش استفاده نمی کنن، دارن افت می کنن و هی پایین تر میرن. از طرفی سایت هایی که بالا می اومدن، سایت های دوزاری بدون محتوا و بک لینکی بودن که الکسای همه به شکل زیر بود:

 

خب این اولین سرنخ بود که یه سری افراد یه کارهایی رو دارن انجام میدن که فراگیر شد (به سرعت خیلی خیلی زیاد!)

شروع به آزمایش کردیم. آزمایش های خیلی خیلی خیلی زیاد. از همه جا ورودی گوگل گرفتیم و تست کردیم و الان میخوایم نتایجش رو به اشتراک بزاریم (به صورت رایگان مثل همیشه!)

خرید ورودی گوگل دقیقا چیست؟

یک کلمه خاص رو در نظر بگیرید. مثلا «خرید بلیط هواپیما». حالا اگر یه عده ای مثلا هزار نفر بیان سرچ بکنن و همه روی یکی از نتایج گوگل مثلا سایت ایکس کلیک بکنن، طبیعیه که گوگل گمان میکنه که این سایت واقعا عملکرد بهتری داره. گوگل همیشه سعی میکنه بهترین نتیجه رو به کاربرا نشون بده. یعنی کاربرپسندترین حالت ممکن. لذا در این حالت شما به سهولت با کلمه خرید بلیط هواپیما میاین بالا.

آیا این روش کلاه سیاه blackhat هست ؟

تا اسم این روش رو میاریم، خیلیا میگن بابا blackhat هست و گوگل پنالتی میکنه و نابود میشین و این حرفا. در این که این روش واقعا یک روش سیاه و خبیث هست هیچ حرفی نیست! من همینجا اذعان می کنم که این روش به شدت BLACKHAT هست و از این روش سیاه تر و کثیف تر روشی ندیدم برای سئو!

این روش به قدری سیاهه که میتونم بگم بک لینک رو در جیبش میزاره. چرا که وقتی شما از سایت ما مثلا بک لینک میخرین به این معناست که دارین برا سایتتون در سایت های دیگه تبلیغ می کنین. یعنی میشه با استفاده از بحث (تبلیغات) خرید بک لینک برای سایت رو توجیه کرد. ولی وقتی این کار زشت رو انجام میدین، علنا دارین با گوگل در می افتین.

ایا این روش پنالتی می شود؟

خیر به هیچ عنوان! با این که این روش بسیار سیاه است، اما در حال حاضر هیچ راهی برای اثبات ان وجود ندارد! خیلی ساده است. همین امروز برین به سایت هایی که مدت هاست با این روش رتبه یک گوگل رو گرفتن بگین چرا ورودی گوگل میخری؟ میگه ورودی گوگل چی هست اصلا ؟؟؟ والا ما که نخریدیم احتمالا رقبا برای ما خریدن!!!! یعنی میخواد هم امار نده و هم شمارو گمراه کنه اما یادتون نره که شدیدا دارن از این روش استفاده میکنن!!!

آیا این روش واقعا کار می کند؟

متاسفانه بله! قدرت این روش به شدتی زیاد است که به نظر من با فراگیر شدن آن کسی که از این روش استفاده نکند، ۱۰۰ درصد باخته است!!!!!!

این روش خیلی خیلی قوی هست و ما هم سعی کردیم که اون رو ارتقا بدیم.

چگونه باید به صورت اصولی از این روش استفاده کنیم؟

استفاده از این روش، کار هرکسی نیست و کوچک ترین اشتباه میتونه سایت شما رو واقعا اسیب پذیر کنه. (این رو به چشمم دیدم که سایتی که کلی براش زحمت کشیده شده بود، به صفحه ۴ پرتاب شد!)

سوال: چرا همه کسانی که از این روش استفاده کرده اند، وقتی درباره ان حرف میزنی، خودشان را به کوچه علی چپ می زنند؟

دوستی دارم که فقط با این روش سایت را بالا می اورد. ده میلیون تومان میگیرد. به ما سفارش ورودی گوگل می دهد. (یک میلیون تومان) بعد از این که سایت بالا امد ۹ میلیون توی جیبش گذاشته و نوش جان می کند! با این حال هروقت دوستان از اون در این باره سوال می کنند، اظهار بی اطلاعی و نادانی می کند. او می گوید: «مگر می شود گوگل این روش را تشخیص ندهد؟»

علت این پدیده ان است که او میترسد دیگر سئوکاران متوجه این روش شده و نان کسب و کارش تبدیل به اجر شود. به همین علت ما در این مقاله این روش را افشا کردیم.

خدمات ورودی گوگل سون بک لینک

با ازمایشات چند ماهه، تقریبا ۶۲ ایتم خیلی مهم برای ورودی گوگل و بازدید مستقیم و ریفرال و سوشیال پیدا کردیم که اگر وقت بشه روی سایت بارگذاری می کنیم. از جمله این موارد اینا هستن:

۱- ورودی گوگل نباید قطع بشه چون اثر درازمدت داره

۲- ورودی گوگل باید از ساعات پیک تبعیت کنه (از ۱۲ شب تا ۶ صبح کم و به مرور تا ۱۰ صبح زیاد بشه و اوج بگیره و دوباره بیاد پایین و ساعات حدود ۸ یا ۹ شب یک اوج رو تجربه کنه)

۳-درصد خاصی از ورودی گوگل شما باید آمیخته با برند باشه

مثلا:

خرید بلیط هواپیما از علی بالا

خرید هارد اکسترنال دیجی کالا

۴- از نقاط مختلف ایران با ای اس پی های مختلف باشه (از اینترنت همراه اول، ایرانسل، شاتل و …) باشه

۵- باید با adwords حتما تست بشه

۶- اهنگ ورودی گوگل با اهنگ ورودی طبیعی سایت مچ باشه (مثلا کلمه خرید بلیط بیشتر از خرید بلیط هواپیما سرچ بشه البته اینا رو با نرم افزار شبیه سازی می کنیم. ما توی تیم سون بک لینک کلمات رو با امار سرچ کنسول و کیورد پلنر شبیه سازی می کنیم. سیستم به کیورد پلنر اتصال داره و با اون مچ میکنه …)

۷- ورودی گوگل نایاب یا rare داشته باشیم. مثلا بعضی کلمات مثل «خرید بلیط هواپیما بسیار ارزان در تهران» هر ده روز یکبار توسط یک نفر سرچ بشه!

۸- بعد از این که ورودی گوگل وارد سایت شد بین ۰ تا ۲۰ صفحه داخلی رو از زمان ۶۰ تا ۱۴۰ ثانیه بازدید کنه. این خیلی مهمه. البته توی سون بک لینک ما اینو خودمون برای سایت شما بهینه سازی می کنیم. (بسته به رقابت. یکی از سایتا رو یادمه طوری کار کردیم که کاربر حدود یک ساعت به صورت میانگین در داخل سایت طرف میموند!)

۹- قابل نمایش در سرچ کنسول و انالیتیکس باشه (برای ما کاملا نمایش داده میشه)

و …

واقعا این فاکتورها خیلی خیلی زیاد هستن و توضیحش در این مقال نمی گنجه. برای مشاوره درباره سفارش ورودی گوگل و بازدید مستقیم و هر نوع بازدید به صورت اصولی، از طریق ایدی تلگرام با ما تماس بگیرین…

لطفا فقط عزیزانی پیام بدهند که قصد خرید حداقل سه ماهه را دارند چون شدیدا سرمان شلوغ است.

(پاسخگویی فقط در تلگرام)

ایدی تلگرام aminkav

https://t.me/aminkav

قیمت ورودی گوگل سون بک لینک چقدر است؟

قیمت بسته به رقابت و تعداد است. ما خودمان تعداد و نمودار آن را تعیین می کنیم. تعداد کلمات کلیدی معمولا حدود ۱۰۰ کلمه، ورودی گوگل روزانه معمولا ۱۰۰۰ بازدیدهای داخلی و مدت زمان مکث داخل صفحات را به عهده ما بگذارید. همه این ها را در پکیج سه ماهه ۴۵۰هزارتومانی ارائه می کنیم. (خواهش میکنیم جزئیات را به عهده ما بگذارید. شما کافی است که تنها کلماتی که میخواهید با ان بالا بیایید را اعلام نمایید تا باقی کار را خودمان انجام دهیم.)